adres ul. Nowa 6, 05-500 Stara Iwiczna  telefon 533 070 807  email biuro@bezpiecznafarmacja.pl    www.bezpiecznafarmacja.pl

Wyszukaj wydarzenie lub szkolenie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

O nas

RZETELNA INFORMACJA , NIEZAWODNA EDUKACJA, PROMOCJA JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA LEKÓW

Organizujemy konferencje i sympozja naukowo-szkoleniowe, na których firmy mogą zaprezentować swoje osiągnięcia, systemy jakości, nowości produktowe, natomiast uczestnicy wysłuchać merytorycznych przekazów na temat najnowszych doniesień i osiągnięć ze świata medycyny i farmacji . Śledzimy trendy i innowacje, nie ulegamy modowej presji . Dbamy o wiarygodny przekaz i edukację na najwyższym poziomie.

Posiadamy własny system rejestracji uczestników. Dokonujemy rejestracji punktów edukacyjnych. Prowadzimy kampanie promocyjne, gwarantujemy dotarcie do określonych odbiorców i najlepszych wykładowców. Współpracujemy z wydawnictwami i serwisami medycznymi, organizujemy konferencje prasowe, akcje newsletterowe , webinary, e-learning . Oferujemy elastyczny system pakietowy.

NIEZAWODNOŚĆ , DOŚWIADCZENIE, PROFESJONALIZM

Naszą misją jest wzmocnienie pozycji zawodowej farmaceutów oraz poprawa jakości oferowanych usług farmaceutycznych.
Pomagamy w poszukiwaniu nowych rozwiązań dla optymalnego stosowania produktów leczniczych i zwiększenia skuteczności farmakoterapii.

Odpowiednie warunki pozwalające aptekarzom na pełnienie
aktywnej roli w systemie podstawowej opieki zdrowotnej jest uwarunkowane stałym kształceniem i ciągłym podnoszeniem kwalifikacji.
Dzięki temu farmaceuci będą odpowiednio przygotowani do udzielania fachowych porad i rekomendacji opartych na najnowszych doniesieniach ze świata medycyny i nauki.
Rola farmaceutów pracujących w aptekach nie ogranicza się jedynie do udziału w procesie logistycznym, polegającym na dostarczeniu pacjentowi
opakowania określonego leku. Ich działalność polega na wydawaniu leków przy jednoczesnym przekazywaniu ważnych informacji na temat produktu, m.in. dotyczących jego skutków ubocznych, działania farmakologicznego, wskazówek, jak należy przyjmować lek.
Farmaceuci odgrywają kluczową rolę w sprawdzaniu interakcji leku z innymi produktami lub składnikami żywieniowymi pacjenta.
Pomoże to pacjentowi uzyskać maksymalne korzyści związane
z terapią przy zastosowaniu danego leku.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, EDUKUJEMY farmaceutów, POMAGAMY PRODUCENTOM dotrzeć do farmaceutów z właściwymi przekazami merytorycznymi, wpływamy na ZWIĘKSZENIE SKUTECZNOŚCI terapii indywidualnych pacjentów.

Wspieramy profesjonalną wymianę doświadczeń i współpracę wszystkich stron zaangażowanych w opiekę nad pacjentem.
Prowadzimy projekty szkoleniowe i tworzymy kampanie informacyjne dotyczące zdrowia publicznego. Szkolenia zawodowe farmaceutów prowadzone są na poziomie eksperckim, w ścisłej współpracy z wybitnymi autorytetami, specjalistami w danej dziedzinie, którzy zapewniają najwyższy poziom merytoryczny spotkań, w pasjonujący i przejrzysty sposób przedstawiając poszczególne zagadnienia programowe.
Stanowią one ponadto doskonałe miejsce wymiany doświadczeń oraz dają możliwość farmaceutom konsultacji i dyskusji nad trudnymi problemami opieki zdrowotnej, bezpieczeństwa farmakoterapii oraz prawa farmaceutycznego.
Nasze aktywności obejmują:

  • Konferencje naukowe i sympozja
  • Kursy i warsztaty specjalistyczne dla farmaceutów
  • Ogólnopolskiej Konferencji w Zakresie Opieki Farmaceutycznej
  • Kursy e-learningowe
  • Audyty i analiza ryzyka dla przedsiębiorców detalicznych i hurtowych
  • Publikacje w zakresie edukacji prozdrowotnych
  • Organizacje Prozdrowotnych Kampanii Edukacyjnych dla Pacjentów.

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy z długoletnią praktyką zawodową i profesjonalnym przygotowaniem w zakresie opracowywania, realizacji i ewaluacji projektów w obszarze farmacji i medycyny. W skład zespołu wchodzą lekarze, farmaceuci, wykładowcy akademiccy, prawnicy, analitycy biznesowi i systemowi.